DOBROš proběhne v neděli 12. 5. v odpoledních hodinách v prostorách bystrcké farnosti.

Akci pořádá skautské středisko Vrbovec a je otevřená pro širokou veřejnost.

Veškerý výtěžek z akce půjde na podporu nově vznikajícího dětského hospicu Dům pro Julii.

O co jde?

Dobroš je skautská dobročinná akce, jejímž cílem je vzbudit povědomí o potřebě pomáhat:

Pomáhat těm, kteří to potřebují. Pomáhat přírodě. Pomáhat si navzájem.

Na akci budou probíhat rukodělné dílny s udržitelnými výrobky, které si budete moci odnést domů. Akce nabídne program pro rodiny s dětmi, kavárnu, občerstvení, bazar nebo večerní hudební zážitek.

Přijďte s námi strávit příjemné nedělní odpoledne a u toho přispět na dobrou věc.

Kdy: V neděli 12. května 2024, 14:00-20:00. Přijít můžete kdykoliv v průběhu.

Kde: Dvůr bystrcké farnosti nám. 28. dubna 8, Brno-Bystrc (https://en.mapy.cz/s/mucujenamo).

Doprava: Vzhledem k malému množství parkovacích míst v okolí a celkové myšlenky akce podporujeme využití MHD, kola nebo jiného udržitelného způsobu dopravy. Nejbližší zastávky MHD jsou Zoologická zahrada a Náměstí 28. dubna.

Přihlašování: Pro hladký průběh akce máme přihlašovací formulář (níže na stránce).

Vstup na akci je zdarma.

Jak můžete přispět?

Akci můžete podpořit následovně:

Přihlašování

Občerstvení

Aktuální množství přislíbeného občerstvení. Pokud nevíte, co přinést, můžete se pokusit dorovnat tyto počty (data vychází z Přihlašovacího formuláře):

Skauti/Skautky

Na akci můžeš být jak dlouho chceš a užívat si volna s kamarády či rodinkou, ale budeme od tebe potřebovat alespoň na chvíli (2h) pomoct. Můžeš si vybrat, které dvě hodiny budeš pomáhat. Pokud je ti to jedno, můžeš se přihlásit v čas, kdy se zatím nahlásilo nejméně:

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat Žabku: vechetova@skaut.cz, 735 134 793.